Autorzy bloga wszystkoJEDNO.org


alexanderAlexander Poraj-Żakiej
– mistrz zen świeckiej linii „Pusta Chmura” założononej przez Willigisa Jägera, nauczyciel kontemplacji chrześcijańskiej, oficjalny następca Willigisa Jägera, dr teologii chrześcijańskiej. Współzałożyciel Polsko-Niemieckiej Fundacji „Mądrość Wschodu i Zachodu” w Niemczech, Hiszpanii i w Polsce oraz współfundator założonej w 2023 roku polskiej Fundacji Pusta Chmura.
Był prezesem sieci klinik psychosomatycznych z siedzibą w Berlinie. Stworzył Akademię Psychosofii w Hiszpanii. Obecnie jest dyrektorem Centrum Medytacji i Uważności Benediktushof w Holzkirchen (Niemcy)- największy ośrodek tego typu w Europie.
Prowadzi warsztaty i wykłady w całej Europie – także w Polsce. Coach i doradca biznesu. Autor książek wydanych w Polsce: „Rozmowy o codzienności” (wspólnie z Willigisem Jägerem), „ZEN w codzienności” oraz „Wprowadzenie do ZEN. Historia – Praktyka – Współczesność”.
Zobacz wpisy Alexandra

Agnieszka Bonar – certyfikowana trenerka rozwoju osobistego (Holistyczna Szkoła Trenerów). W trakcie szkolenia w warszawskiej Szkole Psychoterapii Gestalt.

Przez ponad 10 lat pracowała jako wykładowca przybliżający zagadnienia związane ze zdrowiem, leczeniem naturalnym i holistycznym podejściem do profilaktyki chorób.

Od ponad 15 lat zaangażowana w rozwój osobisty, stopniowo odkrywa coraz większą przestrzeń do dzielenia się wiedzą i doświadczeniem z innymi. Założycielka CORrealtion – przestrzeni do odkrywania i pogłębiania świadomości ciała. Prowadzi warsztaty w obszarze rozwijania świadomości ciała i praktykowania uważności poprzez ciało.

Współtworzyła Fundację „Mądrość Wschodu i Zachodu” i uczestniczyła w realizacji wszystkich projektów Fundacji. Współfundatorka polskiej Fundacji Pusta Chmura. Zredagowała dwie książki Alexandra Poraj-Żakieja „ZEN w codzienności” oraz „Wprowadzenie do ZEN. Historia – Praktyka – Współczesność”. Redaktorka Bloga. www.wszystkojedno.org. Prowadzi fundacyjną księgarnię www.madrosc.pl .
Zobacz wpisy Agnieszki

 

Dawid Sadulski – Prezes i współzałożyciel Fundacji Pusta Chmura, kiedyś Fundacji Mądrość Wschodu i Zachodu. Jego zainteresowania skupiają się od ponad 20 lat wokół tematów filozofii, psychologii, rozwoju osobistego i nowych technologii – szczególnie w wymiarze społecznym.

Od kilku lat praktykuje zen w świeckiej linii Pusta Chmura. W ramach fundacji zajmuje się rozwojem projektów: blog, księgarnia, Facebook, YouTube, Wydawnictwo.

Jeśli tylko ma wolną głowę, lubi coś napisać, a nie tylko przeczytać. Miłośnik ujęcia systemowego rzeczywistości (K. Wilber, D. Hawkins), co niestety leży czasami w delikatnej sprzeczności z pełni otwarta praktyką, nad czym czasami ubolewa 😉

Zawodowo prowadzi firmę konsultingowo – wdrożeniową z obszaru projektowania użyteczności. Projektuje interfejsy użytkownika, konsultuje i optymalizuje działania firm i projekty internetowe. Współautor książki „Ecommerce.Proste odpowiedzi na trudne pytania”.
Zobacz wpisy Dawida

__________

Jeśli wpisy naszych Autorów zainteresują Cię, zainspirują i uznasz, że są warte wsparcia, to możesz od tego roku (2024) wesprzeć nasze działania blogowe.

Z góry dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

 

KONTAKT: agnieszka.bonar[at]jagerfundacja.pl

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.